• Подружні подорожі

Коржі з маком

Оновлено: 5 лист.

Традиційна страва українців на Маковія.

В якихось районах України їх називають шулики, у селі моєї бабусі це були коржі.

Оскільки Маковія приходиться на літню пору, коли всі канікули ми з сестрою просиджували у бабусі в селі, то коржі з маком ми їли кожного літа. І це здавалось так просто, і так смачно, і так традиційно - як паска на Паску. Аж недавно хватилась: ані мій чоловік, ані друзі жодного разу не їли коржів з маком! Почали ми з сестрою й мамою згадувати рецепт - не тут-то було! Ну, щось утрьох позгадували, наче схоже вийшло.

Бабуся, звісно ж, всього брала "на око":


1 яйце;

пів склянки кисляка (кефіру в нинішніх умовах);

ложка цукру;

дрібка солі;

на кінчику чайної ложки соди (або розпушувача тіста);

1 ложка олії;

борошна "скільки увійде"


Тісто має бути м'яким і не липнути до пальців. Його ділять на частини, розплескують руками по листу чи по сковороді аби товщина була в палець. Тісто наколоти виделкою. Ці коржі можна випікати як в духовці, так і на сковороді на плиті.

Смаженим коржам треба дати вистигнути, після чого розламати на кількасантиметрові частини. Тому часто ці коржі ще називають "ламанці".


Заливка готується теж доволі просто (настільки, наскільки це можливо для маку!): мак кілька разів заливається гарячою водою і змивається. Потім товчеться у ступці/макитрі чи в нинішніх умовах - подрібнюється у блендері. До маку додати суміш кип'яченої води і меду.

Безпосередньо перед подачею коржі розламати на невеличкі шматки і залити водою з медом. Коржі, увібравши в себе рідину, стають м'якими і солодкими.


1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі