top of page

12 жовтня 2023

  • Фото автора: Подружні подорожі
    Подружні подорожі
  • 12 жовт. 2023 р.
  • Читати 2 хв

Оновлено: 22 лют. 2024 р.

Сьогодні завезли в лікарню чергові 60 банок тушонки (бо на під’їзді нові поранені, значна кількість). А також постільну білизну, рушники, ковдри, футболки, майки, труси, штани – все, що ви зібрали для поранених.

Вдячність від медиків з ортопедії – без-меж-на! Бо лікувати вони лікують найкраще (це знаю за відгуками хлопців, які там лікувались і зараз вже ходять), а от з харчуванням і побутом в обласній – не склалось. Дуже, дуже вдячні за нашу допомогу. Надійну, постійну, не одноразову! Не перестають дивуватись, що ми не просто волонтерський фонд на базі якось ГО, а звичайні сусіди, кияни.



А перед тим відправили 5 коробів речей і постільної білизни для Снігурівки – село, яке було підтоплене після підриву Каховського водосховища. Будинки там і досі ще не відремонтовані, про одяг і речі – то й мови нема: попріло все, вода у них дуже довго не сходила. Те, чим ми змогли з ними поділитись – дуже доречне, тим більше перед холодами.



А ще відвезли знайомим волонтерам 5 коробів бляшанок для окопних свічок. Волонтери вже закупили парафін і тепер починають заливати свічки. Які вже чекають хлопці в окопах. Минулого року не всі відразу «вїхали» як правильно використовувати ці свічки, жалілись, що коппять. Але коли волонтери зробили такі собі «міні-буржуйки» з трубою, в які ці свічки ставити, то хлопці не нарадують: кажуть, взимку у бліндажі з такою буржуйкою зі свічкою можна у футболці ходити.



Ці 5 коробок бляшанок принесла Любочка (3 під'їзд). А надалі починаємо збір, як це ми робили минулого року: в нашому під'їзді ми вже поставили коробку для збору, хто з інших під’їздів хоче приєднатись – заносьте до нас бляшанки, чи ставте у своїх під’їздах короби.


Сусіди, друзі, рідні, без вашої підтримки (і фінансової, і моральної) нічого цього не вдалось би зробити! Дякую вам за вашу небайдужість і незламність! Разом зможемо все!






 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
31 січня 2026

А блекаут прийшов зовсім не після обстрілів! Після спокійної (відносно, принаймні в Києві точно не обстрілювали енергоструктуру) ночі враз почались стрибки напруги в мережі: у себе на запобіжному реле

 
 
 
29 січня 2026

За більш ніж 2 тижнів останніх на роботі електрику вдалось "впіймати" лише 2 дні. Бо графіків нема, досі були екстренні відключення. Прийшла на роботу - світла нема. Посиділа, прчекала, замерзаю. Пішо

 
 
 
21 січня 2026

Пройшло вже майже 2 тижні від того масованого обстрілу 9 січня. А проблеми з енергетикою в Києві так і не вдалось ... На кілька днів вдалось дати тепло в квартири. Але потім - знову несподівано, без д

 
 
 

Коментарі


bottom of page